tworzenie stron internetowych + darmowe sklepy on-line     
Czy Twoja nazwa jest wolna ?     
Wpisz nazwę:     
      
tworzenie sklepów internetowych
» mapa strony www      

EntroShop BOK  
wybierz temat: autoresponder  
 
darmowe strony internetowe
DARMOWE sklepy internet
czyli - jak zaoszczędzić 2000zł
tworzenie stron internetowych rzeszów
Jak rozkręcić Sklep ON-LINE
etapy realizacji
wpisz adres e-mail:   

»»  

tworzenie stron internetowych
Tworzymy sklepy internetowe,
zakładanie sklepu internetowego, prowadzenie sklepów, "rozkręcanie" sklepów internetowych.

» eBiznes, eSklepy, eHandel
» Tworzenie sklepów internetowych
» Aktualizacje baz danych
» Grafika do sklepów internetowych
» Fotografie produktów do sklepu


 » FAQ darmowe sklepy internetowe

Pyt. Czy mogę skierować własną domenę, na darmowy sklep internetowy w entro.pl ?
Odp. Oczywiście tak, skierowanie indywidualnej domeny na darmowy sklep www jest również bezpłatne. Należy skontaktować się z konsultantem w celu ustalenia technicznej warunków parkowania domeny.

Pyt. Ile podstron mogę utworzyć w darmowym sklepie ?
Odp. Można utworzyć dowolną ilość stron podstawowych, oraz dodatkowo można przypisać do tych stron podstawowych, dowolną ilość podstron. Dzięki temu aktualnie, w darmowej stronie internetowej, można korzystać z dwupoziomowego menu, z odwołaniami do dowolnej ilości podstron.

Pyt. Czy to jest na pewno całkowicie darmowy sklep internetowy?
Odp. TAK. Darmowy sklep obejmuje wygenerowanie plików, bazy danych, darmowego panelu administracji klasy CMS do strony www. Darmowo można korzystać ze wszystkich dostępnych opcji oraz dodatkowo otrzymujesz darmową pomoc w wypełnianiu tekstem i zdjęciami, za darmo również strona www jest optymalizowana i pozycjonowana przez 365 dni w roku. Ze względu na koszty utrzymania darmowych stron na serwerze oraz generowanego traffic-u w sieci pobieramy jedynie opłatę hostingową (157zł/rok).

Pyt. Jak wstawić moje logo na darmowy sklep internetowy ?
Najpierw przygotuj na swoim komputerze logo w formie pliku graficznego z rozszerzeniem gif lub jpg . Następnie poprzez panel administracyjny CMS wczytaj grafikę, zaznaczając przy tym odpowiednią opcję.

Pyt. Czy i ile mogę zarobić na darmowym sklepie internetowym ?
Odp. Oczywiście TAK. Jest wiele możliwości uzyskiwania bezpośrednich przychodów z darmowego sklepu. Wygeneruj testowo darmową stronę sklepu internetowego i skontaktuj się z nami, zgłaszając chęć uczestnictwa w programach reklamowych. Po konsultacji dostaniesz informację ile możesz zarobić na darmowym sklepie internetowym.

Pyt. Kiedy mój darmowy sklep internetowy pojawi się w wynikach wyszukiwania ?
Odp. Jeśli strona www zostanie wypełniona docelową, wartościową treścią, będzie przez nas zgłoszona do wyszukiwarek, zaindeksowana przez wyszukiwarki. Po około od 3 do 21 dniach pojawi się w wynikach wyszukiwania.

Pyt. Czy mogę używać kodowania HTML aby formatować zawartość strony www ?
Tak, jednak należy wiedzieć, że formatowanie treści stron i podstron przy pomocy kodu HTML, XHTML, Java Script może doprowadzić do nieoczekiwanych zmian w wyglądzie darmowego sklepu internetowego . Dla mniej zaawansowanych osób polecany jest tryb tekstowy.

Pyt. Czy zawsze będę mogła dokonywać zmian zawartości darmowego sklepu internetowego przez panel administracyjny ?
Tak, panel administracji CMS jest dostępny w sposób ciągły i nieograniczony dla osoby, która ma dane dostępowe ( login i hasło ) do darmowego sklepu internetowego

Pyt. Czy otrzymam pomoc przy tworzeniu zawartości darmowego sklepu internetowego ?
Oczywiście TAK, zapraszamy do zgłaszania problemów, konsultacji w zakresie doboru treści oraz tematów związanych z pozycjonowaniem i tworzeniem darmowych sklepów internetowych. Kontakt telefoniczny lub przez e-mail.

Pyt. Czy darmowe sklepy internetowe mają jakieś dodatkowe komponenty do stron internetowych ?
Tak, na życzenie klienta możemy dołączyć licznik wejść na darmowy sklep www oraz małe statystyki wejść na stronę. W wersji strony www na zamówienie możliwe jest dołączenie za niewielką opłatą systemu newsletter-a lub(i) systemu autorespondera do strony www.

Pyt. Czy kod źródłowy darmowego sklepu internetowego jest dostępny dla każdego ?
Nie, kod źródłowy (PHP, skrypty, baza danych MySQL, zawartość bazy danych) są dostępne tylko w stronach www wykonywanych na zamówienie zgodnie z podpisaną umową.

Pyt. Czy jest dostępna wersja do edycji tekstu przy pomocy narzędzi podobnych do edytorów tekstu takich jak np. w Word-dzie ?
Tak, trzeba zgłosić taką potrzebę i edytory tekstów zostaną dołączone. Standardowo edycja tekstów do darmowych sklepów internetowych jest jak w zwykłym notatniku.

Pyt. Czy można rozbudowywać darmowy sklep internetowy o dodatkowe elementy ?
Tak, dodatki do darmowych sklepów będą dostępne w różnych szablonach oraz istnieje możliwość rozbudowywania sklepu na zamówienie.

Pyt. Czy można uzyskać dostęp do pełnych statystyk darmowego sklepu internetowego ?
Tak, statystyki strony www, przedstawiajace ilość oraz rodzaj wejść na darmowy sklep internetowy są możliwe do skonfigurowania za niewielką opłatą.+sklepy na zamówienie:  
+ zarabiaj na sklepie on-line     
Zakładanie darmowego sklepu jest bardzo proste i szybkie. Już po kilku kliknięciach masz swój własny sklep za darmo. Sklep internetowy entroShop to znakomite wsparcie sprzedaży np. na portalu Allegro.pl

Darmowe sklepy EntroShop - news:

10 Maja 2009

Darmowy sklep internetowy EntroShop nie wymaga obsługi cookies przez co jest dostępny również dla klientów mających wyłączoną obsługę tzw.ciasteczeki.


14 Kwietnia 2009

Dodano przygotowanie po dobre wypozycjonowanie sklepu, zarządzanie słowami kluczowymi oraz możliwośc samodzielnego dodania topu graficznego.

10 Lipca 2008

Nowy szablon w systemie darmowe sklepy internetowe EntroShop. Do nowej strony www generowanej w naszym systemie można teraz stosować dodatkowy szablon graficzny.

25 Czerwiec 2008

Na wszystkich darmowych sklepach internetowych instalujemy od dzisiaj liczniki wejść, na życzenie klientów dodatkowo statystyki wejść na stronę sklepu.

14 Czerwiec 2008

Panel administracji CMS do darmowych sklepów internetowych został wzbogacony o edytor HTML (WYSIWG), który jest włączany na życzenie klienta.


Automatycznie generowane, darmowe sklepy internetowe, posiadają panel CMS do samodzielnej administracji zawartością. Opłata jest, ale tylko za utrzymanie darmowego sklepu internetowego na serwerze 157,- pln/rok. Zobacz też:
funkcje darmowe sklepy ...

Potrzebujesz konsultacji ?
zadzwoń » tel.+48 696 701 121


Darmowe strony www
- profesjonalne strony www
- pełna administracja CMS
- opłata tylko za hosting
- 365dni/rok opieka serwisanta
              -» Strony WWW darmowe
eSklep internetowy
- do 500 produktów
- zatowarowanie z pliku .xls
- 365dni/rok - opieka serwisanta
- również jako katalog produktów
              -» tworzenie eSklepów
Pozycjonowanie stron WWW
- 100% satysfakcji
- płacisz tylko za realną pozycję
- na wybrane frazy kluczowe

              -» pozycjonowanie stron

nazwa        
hasło        
       
| tworzenie sklepów internetowych tworzenie sklepów internetowych | darmowe sklepy  w 5 minut  entroShop darmowe sklepy w 5 minut entroShop | promocja sklepu www w wyszukiwarkach promocja sklepu www w wyszukiwarkach | darmowe sklepy internetowe darmowe sklepy internetowe | darmowe sklepy internetowe - szablony darmowe sklepy internetowe - szablony | darmowe sklepy internetowe - funkcje darmowe sklepy internetowe - funkcje | darmowe strony - dodatki darmowe strony - dodatki | darmowe sklepy i efektywność darmowe sklepy i efektywność | FAQ darmowe sklepy internetowe FAQ darmowe sklepy internetowe
isplit.eu tworzenie sklepów internetowych : rzeszów, warszawa, kraków, tarnów, katowice, bochnia, przemyśl, radom, poznań
darmowe strony internetowe, darmowe komponenty do stron www, strony www z CMS
© 2015-2017 ENTRO.PL strony WWW

darmowe sklepy internetowe