entro.pl

To znakomite i niedrogie rozwiązanie na stronę www dla firm, które potrzebują  s a m o d z i e l n i e zmieniać swój serwis internetowy bez ponoszenia dodatkowych wydatków.

licencja i kosztyzobacz więcej «


    rejestracja i parkowanie własnej domeny

          Dzięki własnej domenie, usługi internetowe , z których korzystasz ( strona www, poczta e-mail ) są znajdywane pod Twoją niepowtarzalną nazwą . Rejestracja i utrzymywanie własnej domeny jest zwykle odpłatne.

Wybór domeny powinien uwzględniać aby nazwa była możliwe krótka, kojarzyła się z Twoją firmą lub przedsięwzięciem.Wcześniej należy sprawdzić czy Twoja domena jest wolna. Niestety wiele ciekawych domen jest już zajętych. Decyduje bowiem zasada pierwszeństwa przy rejestracji.

W przypadku kiedy zarejestrujesz własną domenę , będąc jej dysponentem możesz:

  • zaparkować domenę na każdym serwerze
  • konfigurować konta poczty e-mail w Twojej domenie
  • bezpłatnie zaparkować domenę do serwisu w entro.pl


Aby zaparkować istniejącą domenę do serwisu internetowego w entro.pl należy dokonać odpowiednich ustawień za pośrednictwem firmy , która dokonała rejestracji Twojej domeny.

Konieczny jest również kontakt z konsultantem entro.pl , który pomoże wybrać najbardziej odpowiedni sposób skierowania domeny na Twoją stronę w entro.pl . » kontakt z konsultantem

Domena z postfixem entro.pl ( www.nazwa.entro.pl ) przypisana do nowej strony www jest bezpłatna i funkcjonuje automatycznie po utworzeniu strony. » szybkie utworzenie nowej strony www

logowanie

nazwa        
hasło        

       
 
publikacja stron www

» zgłoszenia domen ( .pl .com.pl )
» konfiguracja skrzynek e-mail
» pozycjonowanie stron www
» reklama kontekstowa
» boxy reklamowe google, onet

zobacz więcej «

 
rozwiązania dedykowane

» wdrożenia płatności on-line
» hurtownie, sklepy internetowe
» systemy rezerwacji miejsc
» indywidualna kreacja wizerunku
» grafika, logo, znaki graficzne

zobacz więcej «